Nojoto: Largest Storytelling Platform

Best Ek_Sikha Shayari, Status, Quotes, Stories

Find the Best Ek_Sikha Shayari, Status, Quotes from top creators only on Nojoto App. Also find trending photos & videos about hindi shayari jindagi ne mujhe ek sabak sikha de kisi se koi ummid mat rakho main apne khush rakhna sikho, ashiq hu me dil ka mujhe jeena mat sikha lyrics, yuhi nahi sikha dukh me muskrane ka hunar shayri 0, muskurana bhi tujhi se sikha hai whatsapp status video download, itna kyu sikha rahi hai zindagi quotes,

  • 1 Followers
  • 33 Stories

Sikha Mohapatra

Day-4:Ye likhti kalam✍️pen #Ek_Sikha #Ek_Sikha_Shayari #SAD

read more

Sikha Mohapatra

Day-3:Mehfil-e-ishq💔Mehfileishq #brokenheart #unconditional_love #Isolation #Ek_Sikha #Ek_Sikha_Shayari #SAD

read more

Sikha Mohapatra

Day-2:Mujhe bas woh ek pasand hai... #RanbirAlia #unconditionallove #Ek_Sikha_Shayari #Ek_Sikha

read more

Sikha Mohapatra

Day-1:Chalo NAJARIYA badalte hai... #najariya #Ek_Sikha_quotes #Ek_Sikha #Exploration

read more

Sikha Mohapatra

Share the color of love in this colourful holi with your loved one❤️😊🤗 #Holi #laalishq #laalishq #holi2024 #holishayari #Ek_Sikha_Shayari #Ek_Sikha LoveShayari❤️

read more

Sikha Mohapatra

Sikha Mohapatra

Sikha Mohapatra

#PyaarKiBarish..♥️😌 valentine special love poetry part-2 #rain #Ek_Sikha #PocketPoetry #Love

read more
Pyaar ki baarish....

Khaali panno me ashkon ke syahi me bharta...
beeten yadon ko bhulne ki koshish me karta...
Koi aayi hai pyaar ki barish liye per,
dobara dil mera khone ko darta...

©Sikha Mohapatra #PyaarKiBarish..♥️😌
valentine special love poetry part-2

#rain #Ek_Sikha #PocketPoetry

Sikha Mohapatra

Sikha Mohapatra

#KhayalonMeKoi ...🤗🥰😊valentine special love poetry part-1🥰♥️Only for you my nojoto family.🤗 #KhayalonMeKoi🥰🙃☺️♥️ is the first part of my first love poetry cum story where you can enjoy the journey of two lovely people who made for each other. So enjoy #Ek_Sikha #PocketShayari 😊 #KhayalonMeKoi .....🥰♥️☺️🤗 #loveshayari #Ek_Sikha #KhayalonMeKoi🥰🙃☺️♥️

read more
loader
Home
Explore
Events
Notification
Profile